Vyhľadávanie
V ponuke je 479 nehnuteľností.
NOVOSTAVBA APARTMÁNOVÉ BYTY TÍLIA PIEŠŤANY - BANKA - SĹŇAVA
Cena:
dohodou
  
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 178248
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte príjemné bývanie alebo dobrú investíciu ?

178248 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj 36 apartmánových bytov na 5-tich podlažiach v tehlovej novostavbe bytového domu TÍLIA, ktorý je situovaný v lone prírody, vedľa vodnej nádrže Sĺňava a zároveň blízko centra Piešťan a kúpeľného ostrova /len 1,5 km/.  K bytom je možné prikúpiť až 59 vonkajších parkovacích stání vedľa bytového domu. 

Bytový dom je momentálne vo výstavbe, plánovaná kolaudácia je v dec/2020.

TECHNICKÉ RIEŠENIE:

Vodorovné nosné obvodové konštrukcie sú murované z presných a technicky najmodernejších tepeľnoizolačných tvárnic Ytong Lambda YQ 450 mm, vnútorné konštrukcie sú murované z YtongG  Statik 250 mm a 300 mm.  Vonkajší obvodový plášť pozostáva z vápenno-cementovej omietky Baumit a tenkovrstvej omietky BAUMIT, objekt bez nutnosti ďaľšieho zateplenia /tvárnica Ytong Lambda YQ 450 mm spĺňa najprísnejšie tepeľnoizolačné parametre/, tehlové obklady. Strecha je plochá z drevených väzníkov, zateplená s hydroizoláciou z PVC krytiny /Fatrafol/. Okná sú plastové trojsklo Ug=0,60 W/m2K, vonkajšie parapety hliník, dvere v spoločných priestoroch – hliníkové, vchodové dvere do bytov protipožiarne, bezpečnostné s požiarnou ochranou v súlade s STN. Podlahy v spoločných priestoroch interiér - bezšpárové dlažby a v exteriéri - terasy- dlažba na terčoch, kompozitné dosky, loggie a balkóny keramická dlažba. Vykurovanie je elektrické, podlahové, vykurovacie rebríky, možnosť regulácie každej miestnosti samostatne. Každý apartmán bude mať všetky merania samostatné, spoločné priestory budú riešené spoločným meraním. Súčasťou vybavenosti objektu je výťah obsluhujúci všetky podlažia domu. Podľa konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bude bytový dom zatriedený do energetickej triedy "B "

Bytový komplex bude spravovať správcovská spoločnosť. Bytové apartmány sú v ponuke ako holobyty. V prípade záujmu, vieme zabezpečiť dokončenie celého apartmánu “na kľúč” – samostatnou zmluvou.

V bytových apartmánoch je možnosť zriadenia trvalého pobytu.

Náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za vás a zodpovie vám otázky v súvislosti s financovaním vášho nového bývania.

Možnosť športového vyžitia: kúpanie, jachting, vodné lyžovanie vzdialené len 300 m, rybolov, korčuľovanie, bicyklovanie na hrádzi medzi domom a Váhom, tenis, chôdza a beh uprostred lesa po lesných chodníkoch, či priamo na hrádzi.

Postup pri predaji bytu:

1. Vyberiete si byt spolu s požadovaným štandardom a vybavením podľa Vašich predstáv.
2. Podpíšete Rezervačnú zmluvu, pričom sa zloží rezervačná záloha 3.000 €, ďalšie platby na základe Zmluvy o dielo sú rozdelené na časti podľa jednotlivých etáp výstavby.
3. Po kolaudácii bytového domu uzavriete Zmluvu o prevode vlastníctva bytu a doplatíte zvyšok kúpnej ceny bytu. Po úhrade Vám odovzdáme byt do užívania.


Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0911 926 287 alebo na mailovej adrese moravcikova-ZVNC-vasereality.sk   

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. 


Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Služby kupujúcim: • Bezplatne Vás zaevidujeme do našej databázy a budeme vás informovať o nových ponukách • Obhliadky za účasti našich skúsených maklérov • Zaistíme kúpne zmluvy alebo zmluvy k prevodu členských práv (pri družstevných bytoch) na Vaše meno • Zaistíme aktuálny list vlastníctva, snímku z katastrálnej mapy, kolky • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku našim znalcom • Preverenie prípadných záväzkov (vecných bremien, záložných práv a pod.), viaznucich na kupovaných nehnuteľnostiach • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy • Spýtajte sa našich maklérov na zľavu. Takmer vždy Vám ju vybavia.

Služby exkluzívnym predávajúcim: • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny, predajnej stratégie a prieskum trhu • Odbornú úpravu interiéru HOME STAGING a prípravu na rýchly predaj • Profesionálnu foto a video dokumentáciu • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky


Hľadáte moderné bývanie v centre kúpeľného mesta Piešťany?Maklér:

makler
Silvia Moravčíková
0911926287

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.