Vyhľadávanie
V ponuke je 475 nehnuteľností.
Pozemok na výstavbu 1 - 2 rodinných domov, 1200 m2
Cena:
58,00 €/m2
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčín
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 178071
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY -  realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Krivosúd - Bodovka s výmerou 1218 m2. Šírka pozemku: cca 19 - 20 m, dĺžka cca 63 m. Rovinatý pozemok je vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov, je prístupný priamo z asfaltovej cestnej komunikácie, umiestnený v zastavanej časti obce. Inžinierske siete: voda pred pozemkom, elektrina na druhej strane cesty (potrebné zrealizovať pretlak pod cestu). Bez plynu a kanalizácie. Možnosť riešiť odpad čističkou (na konci pozemku je potok). Na pozemku je vŕtaná studňa. Zastávka autobusu v tesnej blízkosti. Kompletná občianska vybavenosť vo vedľajšej obci Trenčianske Stankovce.  Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane provízie, geometrického plánu pri rozdelení pozemku na 2 samostatné  stavebné pozemky, kompletného právneho, finančného a daňového poradenstva.  Pozemok je pripravený k okamžitému využitiu na stavebné účely.


OZNAM!  Od 31. marca na základe Opatrenia ÚVZ SR v oblasti prevádzky realít, je povolená aj osobná prehliadka nehnuteľností, samozrejme za dodržania prísnych hygienických podmienok (rúška, rukavice, dezinfekcia). Hygienické opatrenia si dohodneme a potvrdíme individuálne pri dohodnutí termínu obhliadky.


Ďalšie informácie a obhliadku pozemku si môžete dohodnúť na tel. čísle 0915 753 000, alebo mailom: zuzana-ZVNC-vasereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
0915753000

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.