Vyhľadávanie
V ponuke je 297 nehnuteľností.
NEBYTOVÝ PRIESTOR 52M2, PIEŠŤANY, ul. sv. Cyrila a Metoda
Cena:
77 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet miestností:1
Úžitková plocha:50 m2
Vonk. park. miesto:Áno
 
ID inzerátu: 177965
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

177965 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj byty a nebytové priestory v bytovom dome na ulici Sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Objekt s tromi nadzemnými podlažiami a jedným podzemným podlažím sa nachádza mimo hlavnej ulice a vznikol prestavbou administratívno-prevádzkovej budovy postavenej v r. 1996 na bytový dom. Kompletná rekonštrukcia interiéru aj exteriéru bytového domu prebehla koncom roku 2019 a začiatkom 2020 a kolaudácia je plánovaná na jún-júl 2020.

DISPOZÍCIA BYTOVÉHO DOMU

Na prízemí / I.NP sú nebytové priestory - dve samostatné kancelárie s hygienickým zázemím, ktoré je možné jednoduchou stavebnou úpravou vzájomne prepojiť.

Na 1. poschodí / II.NP sú 3 byty, 1x jednoizbový byt s balkónom, 1x jednoizbový byt bez balkónu a 1x dvojizbový byt s loggiou.

Na 2. poschodí / III.NP sú 2 byty, 1x dvojizbový byt s loggiou a 1x trojizbový byt s balkónom.

V suteréne  / I.PP je 6 pivničných kobiek, ktoré prislúchajú k jednotlivým bytom.

STAVBA

Obvodové múry sú z tvárnic hr. 45cm, priečky z tvárnic hr. 11,5 cm. Vnútorné nosné steny - pozdĺžne medzi jednotlivými bytmi a komunikačnou chodbou, sú z tvárnic hr. 25. Priečne nosné steny sú z tvárnic hr. 25. Obvodové múry sú zateplené izolačnými doskami z minerálnej vlny hr. 15 cm. Strešná izolácia je z minerálnej vlny ISOVER hr. 15 cm.  Strešná krytina je oceľová škridlová krytina  MASLEN. Okná sú plastové trojsklo vo farbe biela. Vstupné dvere do bytov sú protipožiarne. Vnútorné omietky sú vápenocementové. Stropy sú sadrokartónové. Bytový dom je čiastočne podpivničený a ku každému bytu prináleží pivničná kobka v suteréne bytového domu. Podľa konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bude bytový dom zatriedený do energetickej triedy "B ".

VYKUROVANIE

Kúrenie - centrálny systém vykurovania /plynovým kotlom v kotolni na prízemí/, prostredníctvom teplovodného ústredného kúrenia so samostatnými meračmi pre jednotlivé byty. Nebytové priestory majú samostatné vykurovanie.

PARKOVANIE

Ku každému bytu a nebytovému priestoru je prináleží jedno vonkajšie parkovacie miesto o výmere 13 m2 v uzavretom dvore za bytovým domom s diaľkovo ovládanou rampou ktoré je v cene v hodnote 77 500 €.

PONUKA A CENNÍK NEBYTOVÝCH PRIESTOROV - VO VYHOTOVENÍ ŠTANDARD : / - vstupné bezpečnostné dvere, interiérové dvere, podlahové krytiny, svetidlá, zásuvky, vypínače/

PRÍZEMIE / 1.NP                                                                                                                   Pre firmy možný odpočet DPH!

kancelária č. 1   -  44,52 m2 + 7,47 m2 zázemie            .....................    77.500 € s DPH

DISPOZÍCIA NEBYTOVÉHO PRIESTORU:

KANCELÁRIA č. 1     orientácia miestností: Sever

kancelária   44,52 m2,  chodba 1,30 m2,  chodba  1,12 m2, kúpeľňa 3,70 m2,  WC  1,12 m2,  výlevka 1,36 m2

Pre bližšie informácie, resp. dohodnutie termínu stretnutia kontaktujte prosím našu spoločnosť

na tel.č. 0905 436 650 alebo  mailom na moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.