Vyhľadávanie
V ponuke je 473 nehnuteľností.
Pozemok na stavbu rodinného domu-Ostrov pri Piešťanoch
Cena:
30 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Ostrov
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 177761
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

177761 - Ponúkam na predaj slnečný stavebný, rovinatý pozemok o výmere 600m2 (rozmery - viď. obrázok,) určený na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej časti obce Ostrov pri Piešťanoch, len 7km od kúpeľného mesta Piešťany. K pozemku vedie asfaltová cesta, pozemok je bez tiarch - možnosť odkúpenia ihneď. Lokalita pozemku sa nachádza v obci s dobrou občianskou vybavenosťou (MŠ, ZŠ, autobus, potraviny...). IS v blízkosti pozemku.

Cena: 30.000,-€

Viac informácií, alebo obhliadku si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0903641632, alebo na mail adrese: filkas-ZVNC-vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903641632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.