Vyhľadávanie
V ponuke je 456 nehnuteľností.
RODINNÝ DOM /CHALUPA/ CHTELNICA 2+1 POZEMOK 515 M2
Cena:
63 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Chtelnica
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:2
Úžitková plocha:70 m2
Plocha pozemku:515 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 177710
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

177710 - Len cca 20 km od Trnavy a Piešťan v obci Chtelnica, okr. Piešťany exkluzívne ponúkame na predaj dvojizbový prízemný rodinný dom /ÚP 70m2/ v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť je situovaná na pozemku o výmere 515 m2. Pozemok je obdĺžnikového tvaru, široký cca 15 metrov, dlhý cca 34,5 m. Dom bol postavený koncom päťdesiatych a začiatkom šesťdesiatych rokov zo škvarobetónových kvádrov, obvodové steny sú hrúbky 40 cm, stropy sú palachové. Dispozícia:  predsieň, kuchyňa, 2x izba, kúpeľňa s WC, špajza s výstupom do podkrovia a so vstupom do pivnice na uskladnenie ovocia a zeleniny /pôdorys nájdete v priloženej fotogalérii/. Strecha je sedlová s dreveným krovom a pálenou strešnou krytinou. Podlahy v izbách sú drevené, v ostatných miestnostiach je keramická dlažba. Okná sú pôvodné dvojité drevené.  Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom v kuchyni a radiátormi. Ohrev teplej vody je zabezpečený elektrickým bojlerom v kúpeľni. Dom je napojený na všetky inžinierske siete: elektrinu 220/380 V, obecný vodovod, plyn, odpad je napojený do obecnej kanalizácie.  Vo dvore je pristavená murovaná hospodárska budova s pultovou strechou obsahujúcou dva chlievy na chov domácich zvierat a dreváreň. Pozemok je celý oplotený. Parkovanie je možné vo dvore alebo pred domom. Pred domom je malá predzáhradka s okrasnými ihličnatými drevinami. Za domom je záhrada s ovocnými stromami, poskytujúca dostatočné súkromie na relax.

Výhody: slnečný, súkromie vo dvore, škola, škôlka, potraviny, lekáreň, lekár, zubár, stavebniny, turistika, cykloturistika. Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dopravnou dostupnosťou. Vzdialenosť od autobusovej zastávky: 150 m. 

CENA: dohodou

Viac informácii Vám poskytneme na tel. č. 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Podľa súčasnej konštrukcie a súčasného technického stavu objektu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy C.

Právny servis je zdarma.

V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania

Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.