Vyhľadávanie
V ponuke je 454 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ Pozemok pre rodinné domy Topoľčany-Veľké Bedzany, 726m2
Cena:
35 000,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Topoľčany
Obec:Topoľčany
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 177372
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

177372 - Ponúkam na predaj slnečný stavebný, rovinatý pozemok o výmere 726m2 (rozmerov viď. obrázok,) určený na výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej okrajovej časti obce Veľké Bedzany, len 7km od mesta Topoľčany. K pozemku vedie spevnená štrková cesta, pozemok je bez tiarch - možnosť odkúpenia ihneď. Lokalita pozemku sa nachádza blízko dobrej občianskej vybavenosti, v blízkosti peknej prírody plnej zelene a už v začatej výstavbe rodinných domov. IS v blízkosti pozemku.

Cena: 35.000,-€

Viac informácií, alebo obhliadku si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0903641632, alebo na mail adrese: filkas-ZVNC-vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903641632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.