Vyhľadávanie
V ponuke je 452 nehnuteľností.
Slnečný pozemok 486m2 - Vrbové
Cena:
36 450,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Vrbové
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 176690
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

176690 - Ponúkame Vám stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu o ploche 486m2. Rodinný dom je možné vystavať individuálne podľa vlastného projektu, alebo podľa vybraných typových projektov  stavebnou firmou. Stavebná parcela o rozmeroch cca 16 x 30,4m sa nachádza v katastrálnom území mesta Vrbové, v tichej a novovytvorenej lokalite, v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany. Situovaný je na rovinatom území v susedstve s už jestvujúcou zástavbou rodinných domov. Pozemok má k dispozícii všetky inžinierske siete, uložené na hranici pozemku. Mesto Vrbové má v rámci občianskej vybavenosti okrem iného rímsko-katolícky kostol, základná škola, materská škola, všeobecný lekár pre dospelých, detská lekárka, lekáreň, kaderníctvo, množstvo obchodov a reštaurácii.

Cena: 36.450,-€

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903641632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.