Vyhľadávanie
V ponuke je 485 nehnuteľností.
Rozostavaný penzion - domov pre dôchodcov, Dolné Zelenice
Cena:
1,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Hlohovec
Obec:Dolné Zelenice
Ulica:
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:0
Úžitková plocha:2500 m2
Plocha pozemku:2170 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 176683
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

176683 -  Rozostavaný penzión sa nachádza v centre obce Dolné Zelenice pri hlavnej ceste a susedí s obecným parkom. Objekt vznikol prestavbou  pôvodného poľnohospodárskeho objektu – sýpky, patriacej v minulosti rodine Szunyoghovcov. Nakoľko však z pôvodného objektu ostala zachovaná len menšia časť, a nové konštrukcie výrazne prevažujú, je možné objekt hodnotiť ako novostavbu. Objekt je päťpodlažný, s prízemím, tromi poschodiami a podkrovím. Na prízemí sa nachádzajú spoločné priestory, vstupná hala, recepcia, jedáleň, sociálne zariadenia, zázemie pre zamestnancov, kuchyňa, kotolňa a sklady. Poschodia a podkrovie sú určené ako ubytovacia časť penziónu s 31 samostatnými bytovými jednotkami, pričom každý z bytov má kuchynský kút a vlastnú kúpeľňu s WC.

Celý objekt je murovaný s hrúbkou obvodovej nosnej konštrukcie 40 cm, v určitých častiach je zachovaná pôvodná konštrukcia sýpky s hrúbkou muriva do 100 cm. Stropy sú monolitické betónové, v podkroví je trámový strop s podhľadom, strecha je zložitá valbová s vikiermi so strešnou krytinou zn. Bramac. Okná sú plastové. V objekte je výťahová šachta (výťah zatiaľ nie je osadený), bleskozvod, požiarne hydranty. Z hľadiska konštrukčného riešenia sú možné dispozičné zmeny. V zadnej časti budovy smerujúcej do obecného parku je priestranná terasa, ktorá je prístupná z interiéru budovy i vonkajším schodiskom. Vstup do objektu je cez kovanú bránu na diaľkové ovládanie.

Objekt je napojený na IS elektrina, voda, plyn, odpad je riešený do žumpy s plánovanou čističkou. Kanalizácia v obci vybudovaná nie je.

Rozostavaný penzión je po dostavbe možné využiť ako penzión pre seniorov s kapacitou cca 80 osôb.

Obec Dolné Zelenice - jedná sa o menšiu obec s malou hustotou obyvateľstva, so štandardnou občianskou vybavenosťou a dostupnou autobusovou dopravou do Krajského mesta Trnava vzdialeného 18 km a do Okresného mesta Hlohovec 9 km. Neďaleko obce tečie rieka Váh.

Cena dohodou.

Viac informácii na tel. č. 0905 248 196

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Iveta Peťovská, RSc.
0905248196

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.