Vyhľadávanie
V ponuke je 458 nehnuteľností.
Exkluzívne - stavebný pozemok 668 m2, SOKOLOVCE
Cena:
16 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Sokolovce
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:neuvedené
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 176388
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

176388 - Na predaj pekný stavebný pozemok v obci Sokolovce. Pozemok má výmeru 668 m2, rozmery sú 18 x 37 m, je rovinatý. Situovaný je v novobudovanej okrajovej časti obce, v blízkosti lesa. Inžinierske siete (plyn, voda, elektrina) sú v dosahu.

Cena je 16 000 €.

V prípade záujmu o ďalšie informácie  ma kontaktujte na tel. č. 0905 248 196, prípadne na mailovej adrese petovska-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti  je zahrnutý kompletný právny servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy, uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností, uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie Vaše Reality?

Osobný a individuálny prístup ku každému klientovi založený nielen na vysokej profesionálnej úrovni, ale aj na ľudskom prístupe. Ponúkame bezplatný právny servis, spracovanie kúpno-predajných zmlúv, spracovanie návrhu na vklad, uhradíme taktiež všetky poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva. Taktiež Vám je bezplatne k dispozícii finančný špecialista, ktorý pre Vás pohodlne zariadi HÚ a vo väčšine prípadov dokáže dojednať výhodnejšie podmienky, ako keď si klient vybavuje financovanie sám. Zabezpečíme pre Vás kompletný servis s maximálnou bezpečnosťou.

Maklér:

makler
Iveta Peťovská, RSc.
0905248196

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.