Vyhľadávanie
V ponuke je 478 nehnuteľností.
*AKCIA* POSLEDNÉ 2 BYTY ! NOVOSTAVBA 2 izbový byt 100 m2 č. 4.1. loggia, terasa, PIEŠŤANY - CENTRUM
Cena:
150 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Centrum
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
  
Úžitková plocha:99 m2
Stav objektu:vo výstavbe
Poschodie:4 / 4
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:áno
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 176315
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VˇYRAZNÁ ZĽAVA!

176315 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v tehlovej novostavbe bytového domu v úplnom centre mesta Piešťany s celkovou výmerou  99,31 m2. Byt je situovaný na 4.NP s výťahom, orientovaný je na juhozápad.

DISPOZÍCIA: chodba 3,8 m2, šatník 1,5 m2, obývacia izba s jedálňou 29,5 m2, spálňa 16,75 m2, kuchyňa 6,53 m2, kúpeľňa 7,77 m2, WC 1,50 m2, komora 1,50 m2,  loggia 5,16 m2, terasa 25,3 m2 a pivnica 2 m2 na prízemí bytového domu.

Byt je momentálne vo výstavbe, kompletne bude dokončený v 10/2019. K bytu prislúcha jedno vonkajšie parkovacie miesto pred bytovým domom, ktoré je v cene. Bytový dom pozostáva z 8-ich bytových jednotiek rozložených na troch nadzemných podlažiach. Vodorovné nosné konštrukcie sú navrhnuté zo železobetónu, zvislé konštrukcie - tehlové murivo stužené železobetónovými  stĺpami a deliace steny medzi bytmi - tehlové s akustickou izoláciou. Vonkajší obvodový plášť je zateplený tepelnou izoláciou hrúbky 150 mm, okná hliníkové s tepelne izolačným trojsklom a akustickým útlmom. Súčasťou vybavenosti objektu je výťah obsluhujúci všetky podlažia domu. Okná chodbové a na schodiskách sú plastové. Byt bude odovzdaný v dokončenom stave so štandardným vybavením, ktoré je v zahrnuté cene. 

Štandardné vybavenie bytu:

- povrchy stien a stropov - vnútorné vápennocementové omietky 
- keramické obklady stien kúpeľne a WC
- keramická dlažba v kúpeľni a WC
- balkón a terasa s mrazuvzdornou dlažbou
- interiérové dvere + obložkové zárubne
- samostatný plynový kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV
- vstupné bezpečnostné dvere ADLO
- závesné WC, umývadlo, sprchový kút 
- bez kuchynskej linky, digestora a sporáka
elektrická prípojka na pračku, elektrický sporák a digestor
- predpríprava pre káblovú televíziu + televízna zásuvka v obývacej izbe
- audiovrátnik pre vstupné domové dvere

Postup pri predaji bytu:
1. Vyberiete si byt spolu s požadovaným štandardom a vybavením podľa Vašich predstáv.
2. Podpíšete Rezervačnú zmluvu, zaplatíte zálohu 50.000 eur ako prvú časť z celkovej kúpnej ceny bytu.
3. Po kolaudácii bytového domu uzavriete Zmluvu o prevode vlastníctva bytu a doplatíte zvyšok kúpnej ceny bytu. Po úhrade Vám odovzdáme byt do užívania.

Cena po zľave : 150 000 €    Cena predtým: 198.000 eur

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na mailovej adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk   

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. 

Podľa konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bude bytový dom zatriedený do energetickej triedy "B "

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Služby kupujúcim: • Bezplatne Vás zaevidujeme do našej databázy a budeme vás informovať o nových ponukách • Obhliadky za účasti našich skúsených maklérov • • Zaistíme kúpne zmluvy alebo zmluvy k prevodu členských práv (pri družstevných bytoch) na Vaše meno • Zaistíme aktuálny list vlastníctva, snímku z katastrálnej mapy, kolky • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku našim znalcom • Preverenie prípadných záväzkov (vecných bremien, záložných práv a pod.), viaznucich na kupovaných nehnuteľnostiach • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy • Spýtajte sa našich maklérov na zľavu. Takmer vždy Vám ju vybavia.

Služby exkluzívnym predávajúcim: • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny, predajnej stratégie a prieskum trhu • Odbornú úpravu interiéru HOME STAGING a prípravu na rýchly predaj • Profesionálnu foto a video dokumentáciu • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.