Vyhľadávanie
V ponuke je 482 nehnuteľností.
*REZERVOVANÉ* NOVOSTAVBA 2 izbový byt č. 3.3. PIEŠŤANY - CENTRUM 54,5m2
Cena:
98 100,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Ulica:Centrum
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
  
Úžitková plocha:55 m2
Stav objektu:vo výstavbe
Poschodie:3 / 4
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 176314
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte moderné bývanie v centre kúpeľného mesta Piešťany?

176314 - Realitná kancelária VAŠE REALITY Vám ponúka na predaj dvojizbový byt v tehlovej novostavbe bytového domu v úplnom centre mesta Piešťany s celkovou výmerou  54,5 m2. Byt je situovaný na 3.NP s výťahom, orientovaný je na juh.

DISPOZÍCIA: chodba 6,3 m2, obývacia izba s jedálňou 19,68 m2, spálňa 12,25 m2, kuchyňa 9,87 m2, kúpeľňa s WC a s predsieňou 6,40 m2 a pivnica 2 m2 na prízemí bytového domu.

Byt je momentálne vo výstavbe, kompletne bude dokončený v 10/2019. K bytu je možnosť prikúpiť vonkajšie parkovacie miesto pred bytovým domom v cene 10.000 eur. Bytový dom pozostáva z 8-ich bytových jednotiek rozložených na troch nadzemných podlažiach. Vodorovné nosné konštrukcie sú navrhnuté zo železobetónu, zvislé konštrukcie - tehlové murivo stužené železobetónovými  stĺpami a deliace steny medzi bytmi - tehlové s akustickou izoláciou. Vonkajší obvodový plášť je zateplený tepelnou izoláciou hrúbky 150 mm, okná hliníkové s tepelne izolačným trojsklom a akustickým útlmom. Súčasťou vybavenosti objektu je výťah obsluhujúci všetky podlažia domu. Okná chodbové a na schodiskách sú plastové. Byt bude odovzdaný v dokončenom stave so štandardným vybavením, ktoré je v zahrnuté cene. 

Štandardné vybavenie bytu:

- povrchy stien a stropov - vnútorné vápennocementové omietky 
- keramické obklady stien kúpeľne a WC
- keramická dlažba v kúpeľni a WC
- interiérové dvere + obložkové zárubne
- samostatný plynový kondenzačný kotol s prietokovým ohrevom TÚV
- vstupné bezpečnostné dvere ADLO
- závesné WC, umývadlo, sprchový kút 
- bez kuchynskej linky, digestora a sporáka
elektrická prípojka na pračku, elektrický sporák a digestor
- predpríprava pre káblovú televíziu + televízna zásuvka v obývacej izbe
- audiovrátnik pre vstupné domové dvere

Postup pri predaji bytu:
1. Vyberiete si byt spolu s požadovaným štandardom a vybavením podľa Vašich predstáv.
2. Podpíšete Rezervačnú zmluvu, zaplatíte zálohu 20.000 eur ako prvú časť z celkovej kúpnej ceny bytu.
3. Po kolaudácii bytového domu uzavriete Zmluvu o prevode vlastníctva bytu a doplatíte zvyšok kúpnej ceny bytu. Po úhrade Vám odovzdáme byt do užívania.

Cena : 98 100 €    t.j. 1.800 Eur/m2

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo na mailovej adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk   

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. 

Podľa konštrukčného vyhotovenia a vybavenia bude bytový dom zatriedený do energetickej triedy "B "

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Služby kupujúcim: • Bezplatne Vás zaevidujeme do našej databázy a budeme vás informovať o nových ponukách • Obhliadky za účasti našich skúsených maklérov •  Zaistíme kúpne zmluvy alebo zmluvy k prevodu členských práv (pri družstevných bytoch) na Vaše meno • Zaistíme aktuálny list vlastníctva, snímku z katastrálnej mapy, kolky • Zabezpečíme vypracovanie znaleckého posudku našim znalcom • Preverenie prípadných záväzkov (vecných bremien, záložných práv a pod.), viaznucich na kupovaných nehnuteľnostiach • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy • Spýtajte sa našich maklérov na zľavu. Takmer vždy Vám ju vybavia.

Služby exkluzívnym predávajúcim: • Odborný odhad predajnej ceny, určenie cieľovej skupiny, predajnej stratégie a prieskum trhu • Odbornú úpravu interiéru HOME STAGING a prípravu na rýchly predaj • Profesionálnu foto a video dokumentáciu • Kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti v médiách s cieľom urobiť s nehnuteľnosti niečo výnimočného • Toto všetko urobíme s jediným zámerom: čo najrýchlejšie a čo najvýhodnejšie predať nehnuteľnosť • Dohľad nad finančným vyrovnaním • Záverečné protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti • Budeme s Vami od začiatku až do konca, krok za krokom Vás prevedieme celým procesom kúpy.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.