Vyhľadávanie
V ponuke je 459 nehnuteľností.
Na predaj komerčný stavebný pozemok o výmere 1287 m2 - priemyselná zóna - všetky IS - Nové Mesto n/V
Cena:
150 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 176179
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 176179 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok o výmere 1287 m2 v priemyselnej zóne na Trenčianskej ulici v Novom Meste nad Váhom.
Pozemok je určený pre komerčný zámer rôzneho využitia.

Šírka pozemku - 27 m

Dĺžka pozemku - 48 m

Pozemok je orientovaný na svetové strany východ - západ, prístup z obidvoch strán pozemku, veľkou výhodou už vybudovaný oficiálny vjazd a výjazd z hlavnej cesty I. triedy, všetky inžinierske siete sa nachádzajú pred pozemkom.

V okolí sú vybudované rôzne komerčné, priemyselné podniky, výhodná poloha pri frekventovanej hlavnej ceste, diaľničný privádzač D1 Žilina - Bratislava len 4 km od areálu.

Ďalšie bližšie informácie o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911455711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.