Na predaj nadštandardný nízkoenergetický rodinný dom v Trenčianskej Turnej - Trenčianska Turná
Vyhľadávanie
V ponuke je 409 nehnuteľností.
Na predaj nadštandardný nízkoenergetický rodinný dom v Trenčianskej Turnej
Cena:
214 990,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Trenčín
Obec:Trenčianska Turná
Ulica:Podlužie
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:vo výstavbe
Počet izieb:4
Úžitková plocha:130 m2
Plocha pozemku:574 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 176146
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj nadštandardný nízkoenergetický rodinný dom v Trenčianskej Turnej časť Podlužie. Dom je momentálne v štádiu výstavby s možnosťou rezerváciu a kúpy na hypotekárne úver s postupným financovaním. Pozemok na ktorom sa bude dom nachádzať má výmeru 574 m2 so zastavanou plochou 146,9 m2.

Dom sa predáva ako holodom, skolaudovaný so všetkými revíziami a potvrdeniami. Taktiež s vyhotoveným oplotenia, terénnymi úpravami, vybudovaním chodníkov, parkovacou plochou a terasou. Možnosť rezervácie je už teraz. Stavia sa z kvalitných materiálov a zateplený podľa noriem pre nízkoenergetický dom. Vykurovanie bude zabezpečené plynovým kotlom. 

Rodinný dom je jednopodlažný s jednou bytovou jednotkou. Dispozične je veľmi dobre dispozične riešený so oddelenou dennou a nočnou časťou. Pozostáva zo vstupnej chodby, priestrannej obývacej časti prepojenej s kuchyňou, 3x samostatná izba, 2x kúpeľňa, technická miestnosť, šatník a garáž. Obývací priestor bude veľkými presklenými plochami opticky prepojený s terasou a záhradou. 

Stavba má vzhľadom na zníženie rizika vzniku tepelných mostov kompaktný tvar s jednoduchým prestrešením plochou strechou.
Doplnením zatieňovacích prvkov na oknách, bude maximálne vyhovovať predstavám nového majiteľa o nadčasovom a  ekologickom bývaní. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0904 854 774, prípadne mailom: vancova-ZVNC-vasereality.sk., ID ponuky: 176146

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Maklér:

makler
Ing. Alena Vančová
0904854774

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.