Vyhľadávanie
V ponuke je 498 nehnuteľností.
Na predaj komerčný stavebný pozemok o výmere 1000 m2 - širšie centrum Nové Mesto n/V
Cena:
74 500,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:na pozemku
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:na pozemku
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 176055
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 176055 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok o celkovej výmere 1000 m2, ktorý sa nachádza v širšom centre mesta v Novom Meste nad Váhom.
Stavebný pozemok je platným územným plánom obce určený pre výstavbu komerčnej budovy ako polyfunkčná budova, obchody, kancelárie, objekt pre občiansku vybavenosť, aj pre bytovú výstavbu nižšieho bytového domu.

Šírka pozemku - 20 m

Dĺžka pozemku - 50 m

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina, plyn, kanalizácia.

Všetky inžinierske siete sú privedené až na hranicu pozemku.

Prístupová cesta je mestská verejná komunikácia, ktorá je vybudovaná taktiež až k hranici pozemku - bezproblémový vstup na pozemok.

Orientácia - sever - juh

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch, ihneď k odkúpeniu !!!

Viac informácií o nehnuteľnosti, lokalite, oficiálnych regulatívach výstavby a podrobnejšie informácie o možnostiach realizácií výstavby Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk., kde si môžete dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou..

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911455711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.