REZERVOVANÉ Stavebný pozemok s projektom a základovou doskou, 780m2, HRÁDOK (NM) - Hrádok
Vyhľadávanie
V ponuke je 408 nehnuteľností.
REZERVOVANÉ Stavebný pozemok s projektom a základovou doskou, 780m2, HRÁDOK (NM)
Cena:
40 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Hrádok
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 175976
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

175976 - V obci Hrádok medzi Piešťanmi a Novým Mestom nad Váhom ponúkam na predaj pozemok na stavbu rodinného domu. Výmera pozemku je 780 m2, šírka je 18m. Na pozemku je postavená základová doska s rozmermi 13,5 x 10,5 m, projekt je vypracovaný na poschodový rodinný dom - v prípade záujmu je k dispozícii (v cene pozemku). Na pozemku je vŕtaná studňa, ostatné inžinierske siete sú pred pozemkom (vodovod, plyn, elektrina), kanalizácia sa v obci buduje. Pozemok je rovinatý, nachádza sa v zástavbe nových rodinných domov blízko lesa. Obec má veľmi dobré napojenie na diaľnicu D1, vzdialenosť do Piešťan je 12 km, do Nového Mesta nad Váhom 14 km.

Cena je 40 000 €.

Viac informácií Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Iveta Peťovská, RSc.
0905248196

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.