Vyhľadávanie
V ponuke je 466 nehnuteľností.
*REZERVOVANÉ*PIEŠTANY-BANKA - DVA SAMOSTATNÉ BYTY 5+1 a 3+1 V RODINNOM DOME + VIDEO
Cena:
145 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Banka
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:8
Úžitková plocha:258 m2
Plocha pozemku:346 m2
Balkón:nie
Loggia:áno
Terasa:áno
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 175967
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

175967 - V obci Banka neďaleko piešťanských kúpeľov ponúkame na predaj rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami so samostatnými vchodmi a samostatnými dvormi, vhodný ako dvojgeneračné bývanie alebo bývanie a podnikanie.  

Dom je postavený na pozemku o výmere 346 m2. Obidva byty sú mezonitového typu. Každý byt má samostatný vstup aj samostatný uzavretý dvor, poskytujúci dostatok súkromia. Byty sú navzájom prepojené v prízemí oddeľovacími dverami. Predná spodná časť domu bola postavená v r. 1987 až 1990 z tehlobloku hr. 40 cm, len dve obvodové steny zostali z pôvodného domu z nepálenej tehly. K domu bola neskôr v r. 1997 až 2000 pristavená zadná časť domu a kompletné nové podkrovie. Obvodové steny sú z tehlobloku hr. 40cm. Stropy sú keramické. Strešná krytina je betónová. Strešné okná sú drevené. 

BYT Č.1

Dispozícia prízemia: /90m2/ predsieň, spálňa, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, priestranná kuchyňa spojená s obývačkou s výstupom na terasu, spálňa na medziposchodí s vlastnou sprchou a WC, schodisko do podkrovia a garáž /20m2/ s malou pivnicou-kotolňou /12m2/. 

Dispozícia podkrovia: /65m2/ chodba, kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC, spálňa s vlastnou kúpelňou a WC a väčšia spálňa s loggiou/6m2/ a klimatizačnou jednotkou.

BYT Č.2

Dispozícia prízemia: /45m2/ predsieň, obývačka s výstupom na terasu, kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa s vaňou, umývadlom, práčkou a WC, schodisko do podkrovia. 

Dispozícia podkrovia: /45m2/ spálňa so šatníkom, detská izba a kúpelňa so sprchovým kútom, umývadlom a WC.

Okná v byte č. 1 sú drevené dvojité so žalúziami.  Okná a vchodové dvere v byte č. 2 sú plastové. Kúrenie je zabezpečené pre obidva byty radiátormi KORAD s plynovým kotlom, umiestneným v pivnici domu, ktorý slúži aj k ohrevu teplej vody spolu s dvomi 250 l bojlermi. Podlahy v obidvoch bytoch sú plávajúce alebo keramická dlažba. Steny: omietky. Asfaltová prístupová cesta. Dom je napojený na všetky IS: vodovod, elektrická prípojka (230/400V), plynová prípojka, kanalizácia. 

Výhody: slnečný, pekný výhľad, súkromie, nízke mesačné náklady pre obidva byty sú cca 260 euro/mesiac. Parkovanie je pred domom, vo dvore alebo v garáži.

Cena 145 000 € 

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk


Právny servis je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

 Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.