Vyhľadávanie
V ponuke je 437 nehnuteľností.
POSLEDNÉ 2 POZEMKY HORNÁ STREDA, len 5 km od Piešťan
Cena:
55,00 €/m2
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Piešťany
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:na pozemku
Plyn:na pozemku
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 175845
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

HĽADÁTE STAVEBNÝ POZEMOK S INŽINIERSKYMI SIEŤAMI NA SKOK OD PIEŠŤAN?

175845 Ak áno, nech sa páči, v prvej etape sme pre Vás pripravili stavebné parcely určené na výstavbu rodinných domov formou individuálnej výstavby podľa Vášho projektu alebo výstavby domov na kľúč podľa vybraných typových projektov. Stavebné parcely sa nachádzajú v katastrálnom území obce Horná Streda v blízkosti svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Situované sú na rovinatom území v susedstve s už jestvujúcou zástavbou rodinných domov.

K dispozícii je 71 parciel s výmerami od 340 m2 až do 1000 m2 a v prípade záujmu o pozemok s väčšou výmerou je možnosť zlúčiť ľubovoľné dva susedné pozemky. Ku každej parcele vedie novo vybudovaná prístupová komunikácia s verejným osvetlením a každá parcela má prístup k vybudovaným inžinierskym sieťam.  Každý pozemok má k dispozícií elektrickú a plynovú prípojku. V súčasnosti obec pripravuje výstavbu verejného vodovodu a kanalizácie. Rozsah zastavania pozemku - max. 50% z celkovej výmery pozemku. Podlažnosť objektov - rodinné domy s max. 2 nadzemnými podlažiami. Odstupové vzdialenosti - stanovujú sa podľa platných príslušných predpisov. Stavebná čiara (uličná čiara) - 3 metre od okraja pozemku.

Do 1km od pozemkov sa nachádza výhodné dopravné napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch Bratislava - Žilina.

Obec Horná Streda leží na pravom brehu rieky Váh, uprostred výbežku Podunajskej nížiny, 11 km južne od Nového Mesta nad Váhom, 6 km severne od svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. V súčasnosti v obci žije 1268 obyvateľov a nachádza sa v nej v rámci občianskej vybavenosti okrem iného rímsko-katolícky kostol, základná škola, materská škola, všeobecný lekár pre dospelých, detská lekárka, lekáreň, kaderníctvo, množstvo obchodov a reštaurácii. 

V blízkosti obce sa nachádzajú aj mnohé lokality na zimné ale aj letné športové a rekreačné aktivity. Medzi inými pohorie napr. pohorie Považský Inovec, Biele Karpaty, inundačné územie rieky Váh, jazero Sĺňava a množstvo iných prírodných kúpalísk.

Cena: 55 €/m2

VIDEOOBHLIADKA: https://youtu.be/dX2lvzlMuhc

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650, alebo mailovej adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk


Právny servis je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.