NONSTOP   📞 0905 436 650 📞 0915 753 000

info-ZVNC-vasereality.sk

Za koľko môžete predať svoju nehnuteľnosť?

Využite online odhad zdarma                

Vyhľadávanie
V ponuke je 699 nehnuteľností.
Na predaj chalupa na trvalé/rekreačné bývanie, HRUŠOVÉ, Bzince pod Javorinou
Cena:
29 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Bzince pod Javorinou
Ulica:Hrušové
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:260 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 175824
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

175824 - Ponúkam na predaj starší dom/chalupu v Hrušovom - časti obce Bzince pod Javorinou. Pôvodný dom je postavený z nepálenej tehly, neskoršia prístavba je z pálenej tehly. V dome sú 3 izby, kuchyňa, chodba, kúpeľňa, WC, kotolňa, sklad. Okrem kuchyne sú všade plastové okná, na podlahách je dlažba a laminát. Kúrenie je ústredné plynové (závesný plynový kotol), voda z vlastnej studne, ohrev vody zabezpečuje elektrický bojler, odpady sú zvedené do žumpy. Dom nie je podpivničený. V povalovom priestore je rozostavaná izba, do ktorej sa vstupuje z dvorovej časti. Pozemok je oplotený. Dom sa nachádza v tichej časti obce, blízko lesa. Po jeho rekonštrukcii ho možno trvale obývať alebo využívať na rekreačné účely. Vzdialenosť k dialničnému privádzaču v Novom Meste nad Váhom je 10 km. 

Cena je 29000€.

Viac informácií Vám rada poskytnem na telefónnom čísle 0905 248 196 alebo mail adrese petovska-ZVNC-vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia - Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Premýšľate nad predajom / prenájmom nehnuteľnosti?
VOLAJTE NA ČÍSLO: 0905 248 196

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Iveta Peťovská, RSc.
0905248196

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.