*REZERVOVANÉ* RODINNÝ DOM MORAVANY NAD VÁHOM - Moravany nad Váhom
Vyhľadávanie
V ponuke je 409 nehnuteľností.
*REZERVOVANÉ* RODINNÝ DOM MORAVANY NAD VÁHOM
Cena:
98 000,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Moravany nad Váhom
Ulica:.
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:94 m2
Plocha pozemku:290 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 175699
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

175699 - Len 3 km od Piešťan v obci Moravany nad Váhom ponúkame na predaj prízemný tehlový rodinný dom postavený na pozemku 300 m2. Dom je čiastočne podpivničený, pričom zo strany od dvora je suterén na úrovni terénu. Celková podlahová plocha prízemia je 94 m2.

Dispozične bol dom rekonštrukciou zmenený na prízemí z pôvodne troch izieb na jednu väčšiu miestnosť o výmere 60 m2 so vstupom od ulice, ktorá môže slúžiť ako napr. predajňa alebo obnovením priečok ako vstupná miestnosť a dve samostatné izby, ďalšej izby so vstupom do suterénu, ďalej kuchyne, ktorá môže slúžiť aj ako izba, chodby, kúpeľne a samostatného WC. Dispozícia suterénu, ktorého podlahová plocha je 65 m2: miestnosť s možnosťou bývania, technická miestnosť, chodba a sklad.

K domu patrí aj vedľajšia budova vo dvore o ploche 21 m2, ktorá môže slúžiť ako záhradný dom alebo letná kuchyňa. Dom je z prevažnej časti zrekonštruovaný v r. 2016/2017. Nová strecha s novou strešnou krytinou a izoláciou, nové klampiarske prvky, nové všetky vnútorné inštalácie (elektro, voda, kúrenie), nové odizolované betónové podlahy, nové keramické dlažby, nové plastové okná, nové plastové vstupné dvere, nové zateplenie domu s fasádou, nová zámková dlažba pred domom aj vo dvore, nová vodomerná šachta. Vykurovanie je zabezpečené nástennými infražiaričmi a klimatizáciou. Teplá voda je pripravovaná prietokovým ohrievačom.  Celý dom je napojený na bezpečnostný kamerový systém. Vonkajšie osvetlenie je na fotobunky. Zavedené sú všetky IS,  plynomer je momentálne demontovaný. Pozemok je celý oplotený. K nehnuteľnosti je vypracovaná kompletná výkresová dokumentácia spolu s povolením pre zriadenie prevádzky obchodu a parkovania pred nehnuteľnosťou.

Obec s výbornou občianskou vybavenosťou, základná aj materská škola, pošta, lekár, lekáreň, obchody, reštaurácie. Iba 500 m od kúpeľného ostrova.

Cena: 98 000 € !!!

Viac informácií vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zatriedenie do energetickej triedy "D"

Viac ponúk nájdete na vasereality.sk

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.