Vyhľadávanie
V ponuke je 303 nehnuteľností.
** Na predaj investičný pozemok "záhrada" o výmere 691 m2 - Nové Mesto n/V
Cena:
29 900,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Nové Mesto nad Váhom
Obec:Nové Mesto nad Váhom
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:pri pozemku
Elektrina:pri pozemku
Plyn:pri pozemku
Kanalizácia:pri pozemku
 
ID inzerátu: 175591
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo ponuky : 175591 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj-ZVNC-vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj investičný stavebný pozemok o celkovej výmere 691 m2 v okrajovej časti mesta Nové Mesto nad Váhom.
Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce (INTRAVILAN), je mierne svahovitý a je určený platným územným plánom mesta na výstavbu rodinného domu na bývanie.
Podmienkou k stavebnému povoleniu pre rodinný dom na bývanie je potrebné vybudovať cestnú infraštruktúru pre vjazd a výjazd motorových vozidiel pre danú lokalitu, kde sa pozemok nachádza.

Pozemok je aktuálne vhodný na rekreačné bývanie, mobilný dom alebo menšiu rekreačnú stavbu, ktorá nepodlieha stavebnému povoleniu.

Šírka pozemku - 18 m

Dĺžka pozemku - 34 m

+ ďalšia vlastná parcela pred pozemkom o výmere 86 m2, ktorá je pripravená na slúženie ako vjazd a výjazd motorových vozidiel.

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina.

Cena 43,27 eur / m2

Cena komplet - 29 900 €

Nehnuteľnosť je bez akýchkoľvek tiarch a exekúcií, ihneď k odkúpeniu !!!

Viac informácií o nehnuteľnosti Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj-ZVNC-vasereality.sk., kde si môžete s maklérom dohodnúť aj fyzickú obhliadku pozemku.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Tadeáš Kašaj
0911 455 711

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.