Vyhľadávanie
V ponuke je 675 nehnuteľností.
Slnečný stavebný pozemok na IBV - 575m2, Moravany nad Váhom
Cena:
59 500,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Moravany nad Váhom
Kategória:Pozemky
  
Vodovod:neuvedené
Elektrina:pri pozemku
Plyn:neuvedené
Kanalizácia:neuvedené
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 175582
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

175582 - Ponúkam na predaj slnečný stavebný, rovinatý pozemok o výmere 575m2, určený na IBV, ktorý sa nachádza v tichej a slnečnej okrajovej časti obce Moravany nad Váhom. V cene pozemku bude prípojka elektriny k pozemku. K pozemku vedie spevnená štrková cesta, pozemok je bez tiarch - možnosť odkúpenia ihneď. Lokalita pozemku sa nachádza blízko kompletnej občianskej vybavenosti a v blízkosti peknej prírody plnej zelene.

Plánovaný začiatok výstavby je od Apríla 2018.

Cena: dohodou.

Viac informácií, alebo obhliadku si môžete dohodnúť na telefónnom čísle 0903641632, alebo na mail adrese: filkas-ZVNC-vasereality.sk.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou). Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Miroslav Filkáš
0903641632

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.