Vyhľadávanie
V ponuke je 675 nehnuteľností.
RODINNÝ DOM 4+1 DUBOVANY S VEĽKOU ZÁHRADOU 2300 M2
Cena:
63 990,00 €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Piešťany
Obec:Dubovany
Ulica:
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:4
Úžitková plocha:125 m2
Plocha pozemku:2300 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 175319
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

175319 - Na predaj starší 4 izbový rodinný dom s veľkým 23 árovým pozemkom v obci Dubovany. Rodinný dom je jednopodlažný, prízemný, čiastočne podpivničený, samostatne stojaci s valbovou strechou a s úžitkovou plochou prízemia 125 m2 + suterén 16 m2

DISPOZÍCIA PRÍZEMIA: 4 x izba, kuchyňa, 2 x špajza, kúpeľňa, WC, chodba, veranda a schodisko do podkrovia a suterénu.  DISPOZÍCIA SUTERÉNU: kotolňa s vodárňou.

Dom bol postavený v r. 1962 z pálenej tehly, je v pôvodnom stave. Vo všetkých miestnostiach sú betónové podlahy. Okná sú pôvodné dvojité drevené. V suteréne je kotolňa s plynovým kotlom na ústredné kúrenie s radiátorovým vykurovacím systémom a vodáreň s čerpadlom na studňovú vodu. Krov je v dobrom zachovalom stave. Komín je vyvložkovaný. Dom je veľmi dobre dispozične riešený, je svetlý a suchý, bez vážnejších statických porúch s výnimkou verandy, ktorá si vyžaduje  rekonštrukciu. Pred domom je predzáhradka,  za domom garáž, hospodárska budova a veľká upravená záhrada. Dom je napojený na elektrinu 220/380 V, plyn a vodu, ktoré sú momentálne odpojené od dodávateľov.  Voda je k dispozícii aj z vlastnej narážanej studne, ktorá je umiestnená v pivnici. Odkanalizovanie je do žumpy. Obecná kanalizácia zatiaľ nie je privedená k pozemku. Parkovanie je možné v garáži vo dvore alebo na vlastnom pozemku alebo pred bránou. Pozemok je celý oplotený, lichobežníkového tvaru, šírku má 14 m až 35 m a dĺžku 93 m.

V obci sa nachádza dobrá občianska vybavenosť : obchody, škola, škôlka, multifunkčné ihrisko, knižnica, reštaurácia, futbalové ihrisko.

Cena 63 990 €  + možnosť dohody

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. V prípade záujmu Vám zabezpečíme BEZPLATNÝ kompletný hypotekárny servis. 

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
0905436650

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.