Vyhľadávanie
V ponuke je 486 nehnuteľností.
ZNÍŽENÁ CENA!RODINNÝ DOM 2+1 BÁTOVCE, KOMPL. REKONŠTRUKCIA.
Cena:
42 990,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Levice
Obec:Bátovce
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:100 m2
Plocha pozemku:265 m2
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 175134
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

175134 - V obci Bátovce, na úpätí Štiavnických vrchov, medzi obcou Pukanec a mestom Levice, predáme pekný rodinný domček  po kompletnej rekonštrukcii  vhodný na trvalé bývanie s možnosťou využiť aj ako chalupu. Nachádza sa v peknom a tichom prostredí.Neďaleko sa nachádza priehrada Lipovina a vodný  Mlyn  Bohunice, v blízkom okolí je Počúvadelské jazero.  Nachádza sa v peknom a tichom prostredí. Dom je postavený z hliny, má sedlovú strechu s pálenou škridlou. V zadnej časti dvoru sa nachádza technická miestnosť - garáž. Pozemok je dlhý 22 m a 7 m široký vjazdom aj pre auto, je napojený na kanalizáciu, plyn a mestskú vodu. V každej miestnosti sa nachádzajú radiátory.
V prednej izbe s rozmermi 4 x 4  m a dvomi oknami na ulicu, s bezpečnostnými fóliami proti rozbitiu  sa nachádza krb na drevo z ktorého je na povale napojený ventilátor s termostatom pre nútený obeh teplého vzduchu do kuchyne s možnosťou pripojenia aj zadnej izby a kúpeľne. Z povalovej časti je strop zateplený 7 cm nobasilom a uzavretý OSB doskami.
V kuchyni s rozmermi 3,1 x 4 m je dlažba, kuchynská linka robená na mieru v ktorej sa nachádza závesný plynový kotol s prietokovým ohrevom teplej vody pre radiátory, stropy pôvodné trámy . Na protiľahlých stranách sú vstupy do prednej a zadnej miestnosti. V kúpeľni s rozmermi 1,8 m x 4 m, je pekný moderný obklad, dlažba - podlaha je  tepelne odizolovaná 10 cm polystyrénom, klasická vaňa, sprchový kút, umývadlo a WC - v ktorom sa nachádza výpustný ventil pre záhradu. Pod pozemkom sa nachádza podzemný objekt rozmerov  2m x  4 m  , ktorý mal byť ako  žumpa. Vzhľadom k tomu, že sa medzi tým vybudovala kanalizácia, podzemný objekt je možné využiť ako vínnu pivnicu. Dom je napojený na bezpečnostný systém na diaľková ovládanie, ktoré hlási upozornenie formou SMS. Súčasne je zabudovaný aj systém, prostredníctvom ktorého je možné na diaľku zapnúť a nastaviť teplotu kúrenia. Dom je voľný a vhodný k okamžitému nasťahovaniu.ODPORÚČAM !

Cena: 42 990 €

Pri serióznom a rýchlom jednaní, DOHODA NA CENE MOŽNÁ.  ODPORÚČAM!

Viac informácii Vám radi poskytneme 7 dní v týždni na tel. č. 0907 173 204 alebo mailovej adrese bencsikova-ZVNC-vasereality.skV cene nehnuteľnosti je:

- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti

- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac informácií Vám poskytnem na tel.č. 0907 173 204 alebo emailovej adrese bencsikova-ZVNC-vasereality.sk

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

Maklér:

makler
Mgr.Mária Bencsíková
0907 173 204

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.